Vaše ohlasy a názory

Líbí se Vám naše stránky? Byli jste spokojeni s nákupem? 
Nebo pro nás máte naopak věcnou připomínku?
To vše patří na tuto stránku, takže Vás prosíme, vyplňte formulář a napište nám o tom. 

Děkujeme

Bohužel se nám poslední dobou nějak "množily" zprávy ohledně nevyřízených objednávek.
Od 1.11.2020 tedy spouštíme novou aplikaci a doufáme, že přispěje ke snížení těchto "stížností".

Kniha návštěv

Rybičky

T.D. 02.12.2021
Mohu uznat, že pan Pavelka, by si nikdy nedovolil někomu prodat rybky, které nejsou zdravé nebo, nebyly po karanténě. Rybky jsou v dobré kondici a i po několika měsících. Pokud někdo váháte jestli objednat rybky přes internet, tak zde se toho opravdu nemusíte bát. Rybky přijdou v pořádku a krásně vybarvené (po aklimatizaci). Pan Pavelka toho má nejspíše opravdu hodně, tak se ho neboje vícekrát "otravovat". Zlobit se nebude a když to jde, tak se vždy snaží vyjít vstříc.

Spokojenost

Maroš 26.11.2021
Dnes mi pan Pavelka přivezl rybičky až domů a neměl problém mi vyjít vstříc. Je to férový člověk a jak dodání tak jednání proběhlo naprosto bez problémů a rozhodně mohu jen doporučit. Ryby a krevetky jsou v nejlepší kondici a za mě to rozhodně nebude poslední nákup protože lidi jako pan Pavelka si rozhodně zaslouží podporu a ocenění za svou práci. Děkuji.

Krásné rybyčky

Eduard F. 24.11.2021
Krásné rybky až do domu.Paráda.Doporučuji :-)

Doporučuji

Alena 17.11.2021
U pana Pavelky jsem byla pro rybičky osobně. Bohužel jsem na prohlídku a povídání neměla tolik času, kolik by si zasloužily. Ale i tak jsem stihla poznat, že je pan Pavelka člověk na správném místě. Ryby jsou v nádherné, ve skvělé kondici. Určitě jsem zde nebyla naposled a těším se, až bude vše kompletně doděláno

Re: Doporučuji

Alena 17.11.2021
Ještě jsem zapomněla dodat, že pokud se vám pan Pavelka neozývá zpět, tak se nebojte ho uhánět. Určitě se dříve nebo později ozve. Má toho opravdu hodně.

Re: Re: Doporučuji

T.D. 02.12.2021
S tím naprosto souhlasím :)

Termíny

Jaroslav 12.11.2021
Už párkrát jsem rybky bral a super. Teď jsem chtěl objednat zase ale koukám že aktuální trasy rozvozu jsou pořád na říjen. Tak nevím no.

Re: Termíny

Zdeněk 12.11.2021
Jaroslave v tom případě je ideální napsat objednávku, nebo mail s dotazem... Jezdíme každý týden, ale objednávek tu máme tolik, že stejně prakticky pořád "doháníme resty"... Proto tu ani nejsou uvedené další termíny, abychom dohnali co dohnat jde... Ale když se někdo ozve, snažíme se vyjít vstříc...

Re: Re: Termíny

Jaroslav 15.11.2021
Ahaaaa. Tak příště budu chytřejší. Děkuji a ať se daří.

Doporučuji

Lukáš 21.10.2021
Doporučuji, pan Pavelka mi opět dovezl krásné mladé rybky dle objednávky. Spokojenost.
Záznamy: 1 - 10 ze 163
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

607 10 13 13
(prosím SMS - zavolám zpět)
ceske-rybky@seznam.cz